7 grudnia 2012

FASHION | FALL/WINTER 2012 FASHIONSHOWS - MY TOP LOOKS 2/3

8. GIANFRANCO FERRE

photos from style.com
Ferre to nie do końca mój styl, jednak udało mi się wybrać z kolekcji kilka looków, które przykuły moja uwagę. Przede wszystkim w oczy rzucają się oversizowe, acz nadal minimalistyczne kroje i podkreślona talia. Nie zabrakło metalicznych materiałów, futer i odrobiny przezroczystości. Moje serce skradły biały płaszcz i srebrna sukienka z ozdobnym dekoltem.

Ferre is not really my style, but I was able to choose from the collection several looks that caught my attention. First of all, I like oversize but still minimalist tailoring and accentuated waist. There were metallic materials, fur and little transparency. My heart steal a white coat and black dress with a decorative neckline.

9. KENZO

photos from style.com
W tej kolekcji znajdziemy wszystko, od sukienek w winogrona, poprzez owocowe garnitury, dzianinowe sukienki, sportowe bluzy, metaliczne sukienki na sportowych płaszczach kończąc. Moim zdaniem za dużo dobrego na raz powoduje chaos. Jednak da się z tej mieszanki wyłuskać kilka perełek. Do gustu przypadły mi sportowe outfity z płaszczami i sweterkami w roli głównej. Ciekawe są też sukienki w stylu vintage i wzorzyste spodnie, podobne do tych od Miu Miu.

In this collection you'll find everything from dresses in grapes, fruit suits, knitted dresses, sport shirts, sport metallic dresses for finishing coats. In my opinion, a lot of good causes chaos at a time. However, this can be a mixture of several shell beads. I liked sports outfits coincided with coats and sweaters in the lead role. Interesting are also vintage style dresses and patterned pants, similar to those from Miu Miu.

10. LANVIN

photos from style.com
Styl Lanvin od lat jest nie do podrobienia, Na jego główne elementy składają się dopasowane fasony, falbany i energetyczne kolory. Nic dziwnego że swoimi projektami Albert Elbaz zdobył serca tysięcy fanek marki na całym świecie. Moje też. Ta kolekcja jest kobieca, seksowna i elegancka, jednak z nutką nonszalancji. Moje ulubione looki z pokazu to wzorzysta sukienka z niebieskim futrzanym kołnierzem, barokowa amarantowa mini i warstwowa baskina z paskiem w kształcie ust.

Lanvin style over the years can not be copied, on the main components consist of tailored cuts, ruffles and energetic colors. No wonder that their projects designer Albert Elbaz won the hearts of thousands fans worldwide. Me too. This collection is feminine, sexy and elegant, but with a touch of nonchalance. My favorite show look with patterned blue dress with fur collar, a baroque amaranth mini and peplum layered with a belt in the shape of mouth.

11. ELIE SAAB

photos from style.com

Wirtuoz kobiecej sylwetki. On po prostu wie, co kobiety chcą nosić i im to daje. Projektuje zarówno odzież na co dzień jak i zjawiskowe wieczorowe suknie, które są jego znakiem rozpoznawczym, Nie znam chyba dziewczyny, która nie marzyłaby o jednej z jego kreacji. W tym sezonie projektant utrzymał kolekcję w stonowanych barwach, jedynym energetyzującym kolorem jest głęboki szmaragd. Nie wiem, czy umiałabym zdecydować się na jakiś look z pokazu - wszystkie są piękne!

Virtuoso of feminine silhouette. He just knows what women want to wear and he gives it to them. Designs clothing for both casual and evening dresses phenomenal that are his trademark, I think I do not know a girl who did not dream about one of his creations. This season, the designer kept the collection in soothing tones, the only energizing color is a deep emerald. I do not know if I could decide on a one look from the show - they are all beautiful!

12. CACHAREL

photos from style.com
Kolekcja utrzymana w pastelach, bardzo delikatna, subtelna i dziewczęca. Dodatkowy akcent kolorystyczny stanowiły musztarda i czerwień. Fasony bardzo retro - pudełkowe bluzki, trapezowe sukienki, oversizowe płaszczyki. Kolekcja ponadczasowa i prosta w obsłudze, myślę że żadna z nas nie czułaby się przebrana w ubraniach od Cacharel. Moim faworytem jest przedostatni look - uwielbiam kwieciste sukienki w połączeniu z kontrastowymi dodatkami.

Collection kept in pastels, very delicate, subtle and girly. Accounted for an additional accent color mustard and red. Very retro styles - boxed blouses, trapeze dresses, oversize coats. A collection is timeless and easy to use, I think none of us would feel dressed up in clothes from Cacharel. My favorite is the second last look - I love floral dresses, combined with contrasting accessories.

6 komentarzy:

Thank You for visiting my blog! I read all Your comments and try to answer Your questions under Your comments. Please do not leave spam here! :-)

Dziękuję Wam za odwiedzanie mojego bloga! Czytam wszystkie Wasze komentarze i staram się odpowiadać na pytania pod Waszymi komentarzami. Proszę nie zostawiaj tutaj spamu! :-)