19 grudnia 2012

FASHION | FALL/WINTER 2012 FASHIONSHOWS - MY TOP LOOKS 3/3

Dzisiaj mam dla Was ostatnią porcję jesienno-zimowych inspiracji z wybiegów. Poprzednie znajdziecie TUTAJ
i TUTAJ. Wybór najciekawszych, najlepszych i w dodatku wpisujących się chociaż częściowo w mój styl nie był łatwy, ale myślę, że podołałam zadaniu. Zostawiam Was z porcją zdjęć i krótkim komentarzem, a już za kilka dni nowy post z zestawem! :-)

Today I have for you the last portion of the autumn and winter inspirations from catwalks. Previous You can find HERE and HERE. Selection of the most interesting, the best and in addition to my style was not easy, but I think I took it. I leave you with a portion of photos and a short comment. New post with an outfit in few days! :-)

13. TOM FORD

photos from style.com

Projekty Toma Forda od zawsze kojarzą mi się z klasą, elegancją i nutką tajemniczości. Takie też są kobiety, które ubiera. Kolekcja jest klasyczna,
ale drapieżna i bardzo w stylu glamour. Dużo skóry, czerni, mało kolorów, jednak to nie przeszkodziło w stworzeniu kolejnej świetnej kolekcji.
Na marginesie polecam zapoznać się nieco z sylwetką projektanta, ciekawa i oryginalna osobowość ;-)

Tom Ford's designs always remind me of class, elegance and a touch of mystery. So are women who dress. The collection is classic, but the spicy and very glamorous. Lots of leather, black, few colors, but this did not prevent to create next great collection. On a side note I would recommend a bit refer with the silhouette of a designer, interesting and original character;-)

14. BLUMARINE

photos from style.com

Na taką kolekcję czekałam! Kolory, futra, spodnie(!) i dużo błysku. Anna Molinari w swojej kolekcji udowadnia, że biel i soczyste neony nie są zarezerwowane jedynie na lato. Podobnie jak panterka, której w kolekcji znalazło się dość sporo. Moje typy to biała puchówka, kolorowe futra i srebrne detale. Kosmicznie ale kobieco i z klasą!

I've been waiting for such a collection! Colors, fur, pants (!) and a lot of flash. Anna Molinari in her collection proves that white and juicy neons are not reserved just for the summer. Just as the panther, whose collection there were quite a few. My types are white jackets, colored fur and silver details. Cosmically but feminine and classy!

15. MIU MIU

photos from style.com

Siostrzana marka Prady pokazała przegląd najmodniejszych kolorów i tendencji sezonu. Zieleń, musztarda, granat i bordo w połączeniu z aplikacjami
z kamieni i mistrzowskimi printami to tylko niektóre z nich. Idealnie skrojone garnitury w tapetowe wzory przywołują styl lat 70. Całość bardzo w stylu retro - nie do końca przemawia do mnie ta estetyka, jednak warto skupić się na detalach. Moją uwagę najbardziej przyciągnęły płaszcze - chciałabym mieć takie w szafie.

Prada's sister brand showed review of most fashionable colors and trends of the season. Green, mustard, navy and burgundy in conjunction with applications of stones and championship prints are just some of them. Perfectly tailored suits with wallpaper patterns recall the 70s. My attention attracted the most coats - I would like to have this in the closet.

Które kolekcje najbardziej przypadły Wam do gustu? Które uważacie za świetne, a które są według Was totalną porażką? Czekam na Wasze opinie :-) 

Which collections do You like the most? Which are great, and which total loss? I look forward to your feedback :-) 

16 komentarzy:

 1. wow, tom ford and bleumarine have a great collections!

  OdpowiedzUsuń
 2. Great post!!

  http://giaa-fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, this post is amazing!
  Love your blog <3
  Love, Anna

  www.fashionanna.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie Ford jest i będzie mistrzem, podoba mi się jego kobieca klasyka i sporo seksapilu, który u niego jakoś mimo wszystko nie jest wulgarny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drapieżny, lecz zmysłowy i niewyzywający seksapil to jego wizytówka. Jest świetny w tym, co robi!

   Usuń
 5. Gorgeous collections!

  Kisses, Lucy:)

  OdpowiedzUsuń
 6. I think the Miu Miu collection is brilliant :)

  Lubna | www.ellevox.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. amazing collection thanks for sharing <3

  want to follow each other? i will defiently follow back

  my blog:
  http://thebizarrebirdcage.blogspot.de/

  OdpowiedzUsuń
 8. Tom ford zdecydowanie przoduje ;)
  pozdrwiam,
  nbyen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Miu Miu has to be my favorite, the colors and fabrics and so royal!

  -V
  http://stylishlyme.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Oh wow! Miu Miu is perfeeeeect!! Chic! <3

  OdpowiedzUsuń
 11. masz wspaniałego bloga! będzie mi miło jeśli spodoba Ci się mój i również go zaobserwujesz ;))

  OdpowiedzUsuń
 12. Ford i Miu Miu super !

  http://www.olastory.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Jednak moda z wybiegów dla mnie wciąż jest modą z wybiegów, czyli całkowicie osobną kategorią :) najpiękniejsze są dla mnie te projekty, w których wyszłabym na ulicę, a to zdarza się rzadko :)

  OdpowiedzUsuń

Thank You for visiting my blog! I read all Your comments and try to answer Your questions under Your comments. Please do not leave spam here! :-)

Dziękuję Wam za odwiedzanie mojego bloga! Czytam wszystkie Wasze komentarze i staram się odpowiadać na pytania pod Waszymi komentarzami. Proszę nie zostawiaj tutaj spamu! :-)